2014-2015 н.р.

27 листопада 2014
відбулося методоб’єднання вчителів іноземних мовза темою«Прогнозування та планування методичної роботи вчителя»

/Files/images/mo/PC110200.JPG

Вчителі кафедри поділились досвідом щодо ефективного використання методичних прийомів, вміння підвищувати результативність навчання за рахунок використання нових педагогічних технологій. Приділили увагу питанню збалансованого навчання усних та писемних форм спілкування .

Підвели підсумки міського етапу учнівських предметних олімпіад з французької та англійської мов та окреслили коло завдань по підготовці до ІІІ етапу предметних олімпіад.

/Files/images/mo/Новый рисунок.png

Проведено відкриті уроки вчителями французької мови Кополовець О.Ф. та Хлицко Н.В. по темі «Орієнтуємось у місті» у 4-А класі та вчителькою англійської мови Сліпенькою О.Я. у 4-Б класі «Відпочинок у таборі» показали, що учні виявили стійкі уміння та навички під час оперування лексичними одиницями, граматичними структурами в аналогічних та відмінних ситуаціях усного спілкування, аналітичного читання. Прийоми активізації практичного застосування фонетичного, лексичного, граматичного матеріалу різноманітні, стимулювали активну пізнавальну мовну діяльність учнів. Вчителі врахували вікові особливості молодших школярів, яким характерна «нестійка» увага. Застосування ІКТ дозволило не тільки урізноманітнити види роботи на уроках, а й зробило традиційні уроки яскравими та насиченими. Завдяки ігровим моментам учні працювали активно.

/Files/images/uroki/P1010742.JPG

/Files/images/uroki/P1010752.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi