2015-2016 н.р.

2014-2015 н.р.

Батюкова Наталія, учениця 10 класу

/Files/images/uchn/Батюкова Наталія.JPG

Стипендіат міської ради за високі досягнення у навчанні.

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)

Призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури (Диплом ІІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Диплом І ступеня)

Призер ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Диплом ІІІ ступеня)



Лашкай Ангеліна, учениця 9 - А класу

/Files/images/uchn/Лашкай Ангеліна.JPG

Стипендіат Кабінету міністрів за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури за поданням обласної держадмністрації

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (Диплом І ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Диплом І ступеня)

Призер ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом І ступеня)




Удут Юліана, учениця 10 клас

/Files/images/uchn/Удут Юля.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)





Зозулич Катерина, учениця 11 класу

/Files/images/uchn/Зозулич Катя.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)




Рубан Анастасія, учениця 9 - А класу

/Files/images/uchn/Рубан Настя.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)




Маргітич Евеліна, учениця 9 - А класу

/Files/images/uchn/Маргітич Евеліна.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)





Дряшкаба Арсен, учень 9 - А класу

/Files/images/uchn/Дряшкаба Арсен.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)







Губаш Діана, учениця 11 класу

/Files/images/uchn/IMG_4640.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (Диплом ІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (Диплом ІІІ ступеня)





Мисло Діана, учениця 11 класу

/Files/images/uchn/Мисло Діана.JPG

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (Диплом ІІ ступеня)





Вінар Анастасія, учениця 8 - А класу

/Files/images/uchn/Винар А.JPG

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)





Тягур Андріана
, учениця 8 - А класу

/Files/images/uchn/Тягур А.JPG

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Диплом ІІІ ступеня)





Стан Олександра, учениця 8 - А класу

/Files/images/uchn/Стан О.JPG

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом І ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Диплом ІІ ступеня)





Козар Ярослав, учень 9 - А класу

/Files/images/uchn/IMG_4637.JPG

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)

Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (Диплом ІІІ ступеня)

Кiлькiсть переглядiв: 346

Коментарi