У другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році прийняло участь 96 учнів 5 – 11 класів, що становить 14 % від загальної кількості учнів 5-11 класів. Призерами стало 24 учнів, які здобули 35 призових місць.
Всього учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вибороли 35 призових місць, з них:
І – 8 місця (23%),
ІІ – 9 місця (26%),
ІІІ – 18 місць (51%).
Учні школи показали слідуючі результати:
Математика
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Мельничук Даніелла | 7 | Дудински С.О. | І |
2 | Дряшкаба Арсен | 10 | Мигович К.В. | Ш |
3 | Пфістер Дмитро | 11 | Пилипчук О.В. | Ш |
Фізика
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Бідюк Любов | 8 | Русин М.Я. | ІІ |
2 | Пуста Олег | 8 | Русин М.Я. | ІІІ |
3 | Стан Олександра | 9 | Русин М.Я. | ІІ |
Інформатика
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Дряшкаба Арсен | 10 | Рубець М.І. | ІІІ |
2 | Безега Ірина | 11 | Рубець М.І. | ІІІ |
Інформаційні технології
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Дряшкаба Арсен | 10 | Понзель В.В. | ІІІ |
2 | Безега Ірина | 11 | Понзель В.В. | ІІІ |
Українська мова та література
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Мельничук Даніелла | 7 | Гафинець В.П. | П |
2 | Лашкай Ангеліна | 9 | Лашкай В.С. | І |
Історія
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Стан Олександра | 9 | Петрина Л.І. | І |
Біологія
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Сабов Владислав | 8 | Куканія М.М. | І |
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Серенчиш Роланд | 7 | Русин-Ковбаско А.В. | ІІІ |
Екологія
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Безега Ірина | 11 | Куканія М.М. | ІІІ |
Англійська мова
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Вінар Анастасія | 9 | Смужаниця Л.П. | ІІІ |
2 | Коструб Валерія | 10 | Смужаниця Л.П. | Ш |
3 | Скуба Еріка | 11 | Смужаниця Л.П. | Ш |
4 | Пфістер Дмитро | 11 | Смужаниця Л.П. | Ш |
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | ПІБ вчителя | Призове місце |
1 | Тураній Єва | 8 | Мочарко В. В. | І |
2 | Манайло Анастасія | 8 | Марко М. М. | П |
3 | Бідюк Любов | 8 | Марко М. М. | Ш |
4 | Вінар Анастасія | 9 | Мочарко В. В. | І |
5 | Тягур Андріана | 9 | Кополовець О.Ф. | П |
6 | Стан Олександра | 9 | Кополовець О.Ф. | П |
7 | Фірак Сніжана | 9 | Кополовець О.Ф. | Ш |
8 | Булеца Мартіна | 9 | Кополовець О.Ф. | Ш |
9 | Рубан Анастасія | 10 | Чопик Р.П. | І |
10 | Дряшкаба Арсен | 10 | Кополовець О.Ф. | ІІ |
11 | Маргітич Евеліна | 10 | Кополовець О.Ф. | П |
12 | Гомонай Ірина | 10 | Кополовець О.Ф. | П |
13 | Тімовка Яна | 10 | Кополовець О.Ф. | Ш |
14 | Батюкова Наталія | 11 | Чечур В.О. | І |
15 | Удут Юліана | 11 | Чечур В.О. | ІІ |
Навчальні заклади | Місця | Історія | Укр. мова | Фізика | Англійська мова | Математика | Французька мова | Біологія | Хімія | Інформатика | Екологія | Інформаційні технології | Разом | |
ЗОШ № 2 | І | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8 | 35 | ||||||
ІІ | 1 | 2 | 6 | 9 | ||||||||||
ІІІ | 1 | 4 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 18 | |||||
Всього | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 15 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 35 |
Найбільш результативними у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін є досягнення учнів з предметів: англійська мова – 4 призових місць; фізика, математика, – 3 призові місця; українська мова та література, інформатика та інформаційні технології – 2 призові місця.
Високі результати у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад продемонстрував 1 учень, який став призером:
з чьотирьох предметів:
Дряшкаба Арсен – французька мова, математика, інформатика та інформаційні технології.
з трьох предметів:
Стан Олександра – фізика, англійська мова, французька мова.
Безега Ірина – екологія, інформатика та інформаційні технології;
Слід відмітити, що 4 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста є призерами з двох предметів:
Мельничук Даніелла, Бідюк Любов, Вінар Анастасія, Пфістер Дмитро.
Результативність виступу учнів школи на П етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 – 2015 та 2015 – 2016 н. р.