Лашкай Віта Степанівна, вчитель української мови та літератури.

/Files/images/IMG_2123.JPG

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель». Лауреат Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року» у номінації українська мова та література.

Її вихованці:

Лашкай Ангеліна, учениця 9 - А класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (Диплом І ступеня)

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Диплом І ступеня)

- Призер ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом І ступеня)

Паук Елеонора, учениця 5 - А класу

- Призер ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Диплом І ступеня)






Гафинець Валентина Петрівна, вчитель української мови та літератури.

/Files/images/vchitel/IMG_0601.JPG

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Вчитель-методист».

Її вихованці:

Батюкова Наталія, учениця 10 класу

- Призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури (Диплом ІІІ ступеня)

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Диплом І ступеня)

- Призер ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Диплом ІІІ ступеня)

Тураній Єва, учениця 7 – А класу

- Призер ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом І ступеня)

Мельничук Даніелла, учениця 6 – А класу

- Призер ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом ІІ ступеня)





Кополовець Оксана Федорівна, вчитель французької мови.

/Files/images/vchitel/IMG_0643.JPG

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».

Її вихованці:

Зозулич Катерина, учениця 11 класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

- Призера ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Губаш Діана, учениця 11 класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Мисло Діана, учениця 11 класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)

Дряшкаба Арсен, учень 9 - А класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)








Чеур Валерія Олександрівна, вчитель французької мови. Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».

Її вихованці:

Батюкова Наталія, учениця 10 класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)

Удут Юліана, учениця 10 класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)

Маргітич Евеліна, учениця 9 - А класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)





Чопик Ружена Петрівна, вчитель французької мови.

/Files/images/admnstratsya/DSCF8091.JPG

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».

Її вихованка:

Рубан Анастасія, учениця 9 - А класу

- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)







Смужаниця Лариса Петрівна, вчитель англійської мови.

/Files/images/vchitel/Новый рисунок (1).png

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».

Її вихованці:

Вінар Анастасія, учениця 8 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)

Булеца Мартіна, учениця 8 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)

Коструб Валерія, учениця 9 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)

Скуба Еріка, учениця 10 класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІІ ступеня)






Русин Мирослава Ярославівна, вчитель фізики.

/Files/images/vchitel/IMG_0607.JPG

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».

Її вихованці:

Дряшкаба Арсен, учень 9 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)

Козар Ярослав, учня 9 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)

Бідюк Любов, учениця 7 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)






Дудински Світлана Олексіївна, вчитель математики.

/Files/images/vchitel/С.О.jpeg

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».

Її вихованці:

Тягур Андріана, учениця 8 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Диплом ІІІ ступеня)

Стан Олександра, учениця 8 - А класу

- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Диплом ІІ ступеня)





Віщак Ліана Андріївна, вчитель початкових класів.

/Files/images/vchitel/IMG_0610.JPG

Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Вчитель-методист».

Її вихованка:

Жарад Анна-Женія, учениця 4-А

- Призер ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом ІІ ступеня)

Кiлькiсть переглядiв: 386

Коментарi